wtorek, 3 maja 2011

Dieta Dukana - Kate Middleton schudła na Dukanie, podobnie jak i inne znane osoby


Nie ma już chyba osoby w Polsce, która nie słyszałaby o diecie francuskiego dietetyka dr Pierra Dukana. Mimo, ze badania lekarskie wielu osób pokazują, że dieta nie wpływa najkorzystniej na stan ich organizmu, gdyż jak wiadomo, zakwasza ( wprowadza organizm w stan ketozy), dzięki czemu dochodzi do zmniejszenia apetytu, kolejne osoby przechodzą na Dukana.Ostatnio dr Dukan wyruszył na podbój Ameryki. Stało się to po tym jak do mediów dostała się wiadomość, że na tej diecie odchudza się Kate Middleton, przyszła żona Księcia Williama. Każdy mógł się przekonać jak uroczo wyglądała Kate Middleton w swojej pięknej koronkowej sukni ślubnej. Dzięki diecie Dukana Kate Middleton, dziś Księżna schudła dwa rozmiary, do rozmiaru 38 !

Skorzystaj z okazji ----->

2 komentarze:

 1. Moim zdaniem żadna dieta nie zapewni nikomu zdrowia, dobrego samopoczucia oraz prawidłowej masy ciała. Owszem niektóre osoby stosując radykalne diety prawdopodobnie schudną ale na jak długo? Poza tym niewiele osób zdaje sobie sprawę, że czynniki takie jak: diety (czyli czasowa zmiana nawyków żywieniowych), chemia dodawana do jedzenia, stres oraz brak aktywności fizycznej zakłócają prawidłową pracę naszego układu hormonalnego.

  Na moim blogu od dawna forsuje pogląd zgodnie, z którym zdrowie jest czymś w rodzaju filozofii życia, to m.in. trwała zmiana nawyków żywieniowych i stylu życia. Ludzki organizm nie jest zabawką, nie można go męczyć różnymi dziwnymi dietami, głodówkami, unikaniem białek lub weglowodanów. Nie pozwólcie aby ludzie, którzy chcą zarobić na dziwnych dietach zniszczyli wam zdrowie, nie naśladujcie aktorek lub celebrytek, nie wierzcie we wszystko co jest napisane w kolorowych pismach oraz nie oddawajcie swojego zdrowia w ręce ludzi, którzy ograniczają się tylko do wypisywania recepty z chemicznymi lekami - i nawet nie pytają pacjenta co je i pije.

  Pamiętajcie, że najlepszym lekarzem dla swojego organizmu jesteście Wy! Czytajcie książki poświęcone dietetyce, zdrowiu i medycynie zarówno tej konwencjonalnej jak i naturalnej. Obserwujcie swój organizm, zwróćcie uwagę na to jak oddziałują na was różne pokarmy, jeśli coś wywołuje u was np. trądzik lub wzdęcia to oznacza, że nie powinniście tego jeść.

  Odwiedźcie mojego bloga, tam poznacie szerzej mój punkt widzenia na kwestie zdrowotne:

  http://www.biegpozdrowie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. ABSOLUTELY GOOD LUCK!! ♥♥♥♥♥

  _______/)______/)________./¯""""/)
  ¯¯\)¯¯¯¯¯¯¯\)¯¯¯¯¯¯\)¯¯¯¯¯'\_„„„„\)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...